Studio Filmowe

Record Słupsk

Wykonujemy: filmy reklamowe, reportaże, fotografię reklamową i fotoreportaż.

Na naszej stronie znajdziecie informacje dotyczące produkcji filmów reklamowych oraz wideo reportaże (wideofilmowanie) z imprez okolicznościowych takich jak: wesele, jubileusze, śluby, chrzciny, komunie itp.
W jakości 4K, Full HD, SD na pendrive, płytach Blu-ray lub DVD.

Wykorzystujemy najnowsze technologie i sprzęt do realizacji produkcji filmowej takie jak: Steadicam, slider, dolly, kran kamerowy, mikrofony bezprzewodowe, rejestratory dźwięku.

Świadczymy szeroki wachlarz usług w zakresie produkcji filmowej i fotografii, zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Wysoka jakość i kilkunastoletnie doświadczenie, pozwalają na oferowanie kompleksowych usług w zakresie reklamy.
Dysponujemy wszelkimi zasobami, niezbędnymi do realizacji „śmiałych” projektów przy realizacji produkcji filmowej, takie jak: Steadicam, slider, dolly, kran kamerowy, helikopter z kamerą. Spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Z naszymi filmami osiągniesz sukces.

„Record” zajmuje się produkcją filmową oraz kreowaniem wizerunku firm w nowoczesnych środkach przekazu.
Tworzymy filmy reklamowe, filmy na targi oraz dla potrzeb telewizji. Gwarantujemy najwyższą jakość nagrań w Full HD i SD.

Oferujemy:
– Produkcja filmowa
– Postprodukcja filmowa
– Filmy reklamowe
– Filmy promocyjne
– Filmy korporacyjne
– Filmy wizerunkowe
– Spoty reklamowe
– Spoty internetowe
– Produkcja teledysków
– Prezentacje multimedialne
– Fotografię reklamową
– Tworzymy Animacje 2D 3D
– Tworzymy Infografiki
– Organizacja fokusów, badanie rynku

Zrób wrażenie na swoim kliencie, kontrahencie, inwestorze lub zagranicznych gościach. Pokaż się z najlepszej strony, nowocześnie i dynamicznie. Tylko najlepsi są w tym prestiżowym gronie. Dzięki filmowi można zaprezentować całą gamę produktów, najlepsze realizacje, czy wdrożony certyfikat. Film może służyć jako znakomite narzędzie dla przedstawicieli handlowych, którzy mają kontakt z klientami detalicznymi albo korporacyjnymi.

Jak pokazać budowlę? Dużą maszynę? Linię produkcyjną, realizację? Produkt, który nie mieści się pod dachem hali targowej, albo jest już u klienta? Jak najprościej pokazać zasadę działania czy niedostępne dla oka wnętrze? Tylko za pomocą filmu! A konkurencja …. będzie mogła sobie tylko popatrzeć.

Często filmy korporacyjne trafiają do szuflady tylko dlatego, że są w obcym języku. Możesz zlecić nam stworzenie polskiej wersji językowej do korporacyjnej produkcji. Zrobimy to szybko, tanio i profesjonalnie.
Tworzymy banery filmowe i animacje na strony internetowe www.

Inna nasza strona Record Studio Filmowe przeznaczona dla firm www.recfilm.pl
Top